UYARLANABİLİR

Tasarladığımız her gömleğe yatırım gözüyle bakıyor; ihtiyaca yönelik ve uzun süreli, her koşula uyabilen tasarımlar olmasını merkezimize koyuyoruz. Günün her saatinde her duruma uyum sağlayabilen, rahat ve

şık gömlekler tasarlıyor; üst üste giyilebilirliğini göz önünde bulundurarak her hava koşuluna hazır olmaya yardımcı “katmanlı giyinme” üzerine koleksiyonu oturtuyoruz.

Tasarladığımız her gömleğe yatırım gözüyle bakıyor; ihtiyaca yönelik ve uzun süreli, her koşula uyabilen tasarımlar olmasını merkezimize koyuyoruz. Günün her saatinde her duruma uyum sağlayabilen, rahat ve şık gömlekler tasarlıyor; üst üste giyilebilirliğini göz önünde bulundurarak her hava koşuluna hazır olmaya yardımcı “katmanlı giyinme” üzerine koleksiyonu oturtuyoruz.

SÜRDÜRÜLEBİLİR

Bil’s olarak sürdürülebilirliğin öneminin ve yaratabileceği değişimin farkındayız. Markamızı daha izlenebilir ve doğa dostu bir hale getirmek için elimizden geleni yapıyor, bu konuda her geçen sezon iyileştirmek üzere süreçlerimizi ve

tercihlerimizi gözden geçiriyoruz. Sürdürülebilir malzemeler ile ihtiyaçlara yönelik zamansız ve kaliteli gömlekler tasarlıyor, GOTS sertifikalı fabrikamızda sürdürülebilir yöntemlerle üretiyoruz.

Bil’s olarak sürdürülebilirliğin öneminin ve yaratabileceği değişimin farkındayız. Markamızı daha izlenebilir ve doğa dostu bir hale getirmek için elimizden geleni yapıyor, bu konuda her geçen sezon iyileştirmek üzere süreçlerimizi ve tercihlerimizi gözden geçiriyoruz. Sürdürülebilir malzemeler ile ihtiyaçlara yönelik zamansız ve kaliteli gömlekler tasarlıyor, GOTS sertifikalı fabrikamızda sürdürülebilir yöntemlerle üretiyoruz.

İŞ BİRLİKLERİ

Markamızın 2000 yılında temel çıkış noktası olan “beyaz gömleği kreatif endüstriden insanlara mecra olarak sağlama” fikrini benimsiyor ve her sezon yeni kreatif iş birlikleri yürütüyoruz. Markamızın sanatla olan yakın bağını önemli bir değer olarak görüyor,

izlenebilirliğe verdiğimiz önem dahilinde iş birliklerindeki yaratım sürecini ve sanatçıları daha yakından tanıma fırsatını, onlarla yaptığımız sohbetler ve süreçteki çekimlerle ‘Bil’s Sohbetler’ altında yer veriyoruz.

Markamızın 2000 yılında temel çıkış noktası olan “beyaz gömleği kreatif endüstriden insanlara mecra olarak sağlama” fikrini benimsiyor ve her sezon yeni kreatif iş birlikleri yürütüyoruz. Markamızın sanatla olan yakın bağını önemli bir değer olarak görüyor, izlenebilirliğe verdiğimiz önem dahilinde iş birliklerindeki yaratım sürecini ve sanatçıları daha yakından tanıma fırsatını, onlarla yaptığımız sohbetler ve süreçteki çekimlerle ‘Bil’s Sohbetler’ altında yer veriyoruz.

BİL’S SOHBETLERİ

Bize ilham veren, heyecan verici bulduğumuz, takdir ettiğimiz ve daha yakından tanımak istediğimiz farklı pratiklerde üreten insanlarla sohbet ediyor,

ürettikleri habitatları herkesin gözünde canlandırabilmek adına Elif Kahveci objektifinden fotoğraflayıp arşiv oluşturuyoruz.

Bize ilham veren, heyecan verici bulduğumuz, takdir ettiğimiz ve daha yakından tanımak istediğimiz farklı pratiklerde üreten insanlarla sohbet ediyor, ürettikleri habitatları herkesin gözünde canlandırabilmek adına Elif Kahveci objektifinden fotoğraflayıp arşiv oluşturuyoruz.

Öktem Aykut Art Gallery:
Doğa Öktem & Tankut Aykut

İnci Furni

Pelin Kırca

Elif Kahveci

Esra Gülmen

border_less:
Melek Gençer & Huo Rf