A’dan Z’ye Gömlek

Gömleğin Oluşum Sürecine Bizimle Birlikte Tanık Olun

1947 yılında Çorum’da kurulmuş bir aile şirketi olarak, son 32 senedir gömlek tasarımı ve üretimi konusunda uzmanlaşmaya devam ediyoruz. Bu süreçte en önem verdiğimiz konuların başında ise teknolojiyi yakından takip ederek dinamik yapımızı korumak ve yenilikçi projeler ile moda sektöründe öncü olmak var. 2000 yılında “beyaz gömlek kültürü”nü yaratma amacıyla ortaya çıkardığımız Bil’s markamız, dünyada ilk beyaz gömlek markası olma özelliği ile tam da bu özellikleri karşılıyor.

Fabrika

Teknolojinin gücünü deneyimli ekibimizin yaratıcı bakış açısı ve uzmanlığı ile harmanladığımız üretim sürecimizi Çorum Organize Sanayi Bölgesi’ndeki 15.000’i kapalı olmak üzere toplam 40.000 metrekare alanda kurulu tesislerimizde gerçekleştirerek ''Türkiye'nin tek çatı altında gömlek üreten en büyük tesisi'' olma gururunu taşıyoruz . Yılda 3 milyon adedi aşan gömlek üretim kapasitemiz sayesinde birçok dünya markasının en önemli tedarikçileri arasındayız.

Sürdürülebilirliğin Öneminin Ve Yaratabileceği Değişimin Farkındayız

Bu bilinçle her gün sürdürülebilirlik adına yeni adımlar atıyor ve gömleklerimizin tamamını GOTS (Global Organic Textile Standard), OCS (Organic Content Standard), BCI (Better Cotton Initiative) ve GRS (Global Recycled Standard) sertifikalı fabrikamızda üretiyoruz.

3D Modelleme

Sürdürülebilirlik kadar teknolojik gelişmelere de fazlasıyla önem veriyor ve bu gelişmelere paralel olarak üretim parkurumuzu sürekli güncelliyoruz. Buna ek olarak tasarım, kumaş seçimi, numune, planlama, üretim ve zaman yönetimi gibi süreçlerimizi minimize etmek amacıyla kullandığımız 3D moda tasarım yazılımı CLO ile dijitalleşen dünyaya ayak uyduruyoruz.