Sürdürülebilirlik

Bil’s olarak sürdürülebilirliğin yaratabileceği değişimin farkındayız. Tasarladığımız her ürünün zamansız ve uzun ömürlü olması markamızın özünü oluşturuyor. Koleksiyonlarımızı yüksek kalitede sertifikalı doğa dostu kumaşlar ve malzemeler kullanarak, kendi GOTS (Global Organic Standards), OCS (Organic Content Standard), BCI (Better Cotton Initiative) ve GRS (Global Recycled Standard) sertifikalı fabrikamızda üretiyoruz ve tüm detayları sizlerle şeffaf bir şekilde paylaşıyoruz.

3D Modelleme

Sürdürülebilirlik kapsamında teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor ve üretim parkurumuzu düzenli olarak güncelliyoruz. Numune üretim sürecinin yarattığı işçilik maliyetini, zaman kaybını, kumaş israfını ve tüm bunların yarattığı karbon ayak izini minimize etmek amacıyla CLO 3D yazılımı kullanıyor ve sürdürülebilirlik süreçlerimize artı değer katıyoruz.

 

Hesap
İstek listesi
İstek listesi
Giriş Yap
Bir hesap oluşturun

Kişisel bilgileriniz sipariş verebilmeniz, websitesinde problemsiz bir alışveriş deneyimi yaşayabilmeniz için kullanılacaktır. Ayrıntılar için gizlilik ilkesi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Şifre kurtarma

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin. Yeni bir şifre oluşturmanız için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

ALIŞVERİŞ ÇANTASI 0
SON GÖRÜNTÜLENEN 0