Kaan Bergsen

Bil’s sohbetler serisinin 14. Bölümünde Kaan Bergsen ile Petra Şişhane’de sohbet ettik. Kahve ve servis kültüründen, Bil’s x Petra iş birliğine kadar pek çok şey üzerine konuştuk.

OKUMAYA DEVAM ET Kaan Bergsen

Ekin Bernay

Bil’s sohbetler serisinin 13. bölümünde Ekin Bernay’ı İstanbul’daki evinde ziyaret ettik. Performans sanatçısı olarak yolculuğunun nasıl şekillendiğinden ve tabii ki Bil’s x Ekin Bernay iş birliği koleksiyonumuzdan bahsettik.

OKUMAYA DEVAM ET Ekin Bernay

Melis Güven

Bil’s sohbetler serisinin 12. Bölümünde Melis Güven ile bir araya gelme fırsatımız oldu. Müzik yolculuğunun nasıl şekillendiğinden, ilhamından ve disiplinler arası kariyerinden bahsettik.

OKUMAYA DEVAM ET Melis Güven

Sinan Logie

Bil’s sohbetler serisinin 9. bölümünde sanatçı Sinan Logie ile bir araya gelme fırsatımız oldu. Eserlerinde şehirden besleniyor olması ve farklı pratikleri eş zamanlı yürütmesi üzerine güzel bir sohbet ettik.

OKUMAYA DEVAM ET Sinan Logie

Ecem Yüksel

Bil’s sohbetler serisinin 8. bölümünde sanatçı Ecem Yüksel’i yakından tanıma fırsatımız oldu. Ecem Yüksel ile sohbetimizde onun dünyası, sanatla ilişkisi, üretim süreci, sergileri ve onunla yaptığımız iş birliğimiz üzerine konuştuk.

OKUMAYA DEVAM ET Ecem Yüksel

Dilan Balkay

Bil’s sohbetler serisinin 7. bölümünde müzisyen, solist ve söz yazarı Dilan Balkay’ı yakından tanıma fırsatımız oldu. Genç sanatçı ile müzik hayatı ve hedeflerine dair sohbet ettik. Sohbet arasında Dilan’ın bize özel mini dinletisine yanımızdan geçen kuşlar da kulak misafiri oldu.

OKUMAYA DEVAM ET Dilan Balkay

İnci Furni

İnci Furni ile, Bil’s’de yapmış olduğumuz iş birliği ve Bilsart’ta paralel kurguladığı sergisi ‘Prova’ vesilesi ile uzun bir süredir birlikte çalışma şansına sahip olduk. Kendisi ile ‘on Color’ koleksiyonunun arkasındaki sürece, sanat pratiğine ve Senkron ‘Eş zamanlı video sergileri’ kapsamında Bilsart’taki sergisine dair sohbet ettik. Keyifli okumalar…

OKUMAYA DEVAM ET İnci Furni
Hesap
İstek listesi
İstek listesi
Giriş Yap
Bir hesap oluşturun

Kişisel bilgileriniz sipariş verebilmeniz, websitesinde problemsiz bir alışveriş deneyimi yaşayabilmeniz için kullanılacaktır. Ayrıntılar için gizlilik ilkesi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Şifre kurtarma

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin. Yeni bir şifre oluşturmanız için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

ALIŞVERİŞ ÇANTASI 0

SON GÖRÜNTÜLENEN 0